Zespół

Zespół Kancelarii Biegłego Rewidenta – Anna Kuza i Wspólnicy sp. k. tworzą biegli rewidentami z obszaru całej Polski, wykwalifikowani rzeczoznawcy oraz prawnicy , specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa w tym, również prawa gospodarczego.

Zapewniamy dostosowanie usług oraz składu zespołu (biegły rewident, prawnik, rzeczoznawca) do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Ilość zespołów tworzymy w zależności od wymagań i wielkości danego zlecenia.

Podczas realizacji usług jesteśmy otwarci na dyskusje, sugestie, wymagania kierownika jednostki, Rady Nadzorczej i innych organów. Służymy także radą i udzielamy nieodpłatnych konsultacji. W czasie realizacji zlecenia na bieżąco udzielamy informacji o przebiegu prac w umówionym terminie przedstawiamy ich wyniki i omawiamy wnioski.

Dążymy do harmonijnej współpracy z naszymi Klientami. Pracując na sukces Klienta, pracujemy jednocześnie na nasz własny.

Cechami najwyżej cenionymi w naszej działalności jest profesjonalizm, precyzja, przejrzystość, które bezwzględnie przyświecają współpracy z każdym Klientem.