Szkolenia w zakresie rachunkowości, finansów i podatków

Nasza Kancelaria przeprowadza również szkolenia w zakresie rachunkowości, finansów i podatków. Kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy mają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale są także praktykami w tych dziedzinach. Spotkania przebiegają dynamicznie, a prowadzący odwołują się do wielu ciekawych przykładów, dzięki czemu przekazywana wiedza zostaje dobrze zobrazowana i lepiej przyswojona przez uczestników.

Oferujemy szkolenia zarówno dla szerokiego grona odbiorców, jak i dla konkretnych spółek w celu wyjaśnienia konsekwencji zmian w przepisach z zakresu podatku VAT i zasygnalizowania związanych z nimi możliwości i problemów. Program spotkań dostosowujemy do odbiorców, przy czym konsultujemy zakres kursu po nawiązaniu współpracy. Zależy nam bowiem na realizacji potrzeb indywidualnych przedsiębiorców, zlecających nam przeprowadzenie kursów.

Proponujemy rozwiązania, które mogą mieć charakter szkolenia otwartego lub zamkniętego, kursów zawodowych oraz konsultacji. To Państwo wybierają preferowaną formę!